Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1200 RPM | Depth
- TootjadGorenje
- Mudel: WPNEI82A1SWIFI
- Saadavus: 5
-
419€
Gorenje Washing machine | WPNEI82A1SWIFI | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1200 RPM | Depth 55 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 40 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 627.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 66.40 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter PowerDrive motor |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 74 dB |
| Net weight | 65.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1260.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | WPNEI82A1SWIFI |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 54 L |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.36 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje washing machine wpnei82a1swifi energy efficiency class a front loading washing capacity 8 kg 1200 rpm depth, wpnei82a1swifi, gorenje, pesumasinad







